ENGLISH  

 Giriş

 Çözümler

  wCRM

  wYield Management

  wEvent Management

    CRS                         u

  wReservation Tech.

  wE-mail Marketing

 Kaynak

 Basın Bülteni

 Referanslar

 Basında Yerimiz

 İşbirlikleri

 İletişim

 Şirket

 Eleman

 

HOTEL GRUBU REZERVASYON SİSTEMİ "Enterprise Reservation System"

xenon®ERS, Hotel Data Systems tarafından geliştirilmiş, otel zincirlerine tüm oteller arasında ve mevcut tüm satış kanallarında (GDS, ADS, Voice, Property ve Web) gerçek zamanlı online rezervasyon ve satış olanağı sağlayan teknoloji lideri bir çözümdür. Otel ve zincir yönetimi her kanalı ayrı ayrı denetleyebilir ve yönetebilir. Kullanıcı tüm satış kanallarında tam bir kontrole sahiptir.

xenon Enterprise Reservation System® yazılımı aşağıdaki bölümlerden oluşur:

1. xenon®ERS rezervasyon sisteminin merkezidir. Tüm satış kanallarına bağlantı buradan verilir. Tüm otellerin oda durumları gerçek zamanlı olarak tek merkez de bulunur.

2. xenon®THIN CLIENT modulu sayesinde tüm satış kanallarında tek bir inventory üzerinden yapılır. Bu modülün bazı kullanım yerleri:

      a) Otellerde (böylece her otel zincirdeki diğer otelin satış noktası haline dönüşür),
      b) Dünya çapında satış ofisleri,
Bu yaklaşım pazarlama bilgilerini merkezi olarak değerlendirme olanağı verir. Örneğin:
      a) Frequent guests (guest loyalty program),
      b) Rezervasyon istatistikleri,
      c) Market Segments,
      d) Satış kanalları (Seyahat acentası, şirket hesapları, wholesaler, etc.)

3. xenon®GDS ile Pegasus veya Wizcom üzerinden GDS ağına en gelişmiş teknoloji ile bağlanılır. Ayrıca Lexington Services gibi GDS servis sağlayıcılarına da interface vardır.

4. xenon®INN SYNCH otellerdeki PMS’lerle iki yönlü haberleşme imkanı verir. Bu modul PMS ile CRS arasındaki data aktarımını sağlar.

5. xenon®WEB ile Internet üzerinden CRS’e gerçek zamanlı realtime rezervasyon bağlantısı verir. Bu modul sayesinde tüm rezervasyon/iptal veya değişiklikler anında gerçekleşir. Bunun yanısıra anlaşmalı şirketlerinize, seyahat acentalarınıza onlara ait fiyatlarla rezervasyon yapma, tatil paketi, vb. satma imkanı verebilirsiniz.

xenon Enterprise Reservation System® en gelişmiş sistem mimarisi, Internet haberleşmesi için kullandığı XML teknolojisi ile size tam anlamıyla bir dünya markası olmanın gücünü sunacaktır. Ayrıca sistemimiz Oracle, SQL Server ve Informix ile tam uyumludur.

OTEL GRUPLARI MERKEZİ REZERVASYON SİSTEMİ

xenon®ERS sektörün ilk tam entegre rezervasyon ve pazarlama çözümüdür. Tek bir inventory size tam rezervasyon entegrasyonu, satış noktası kontrolü ve geliştirmesi, rezervasyonları arttırma ve ilave gelir sağlama imkanı verir. Bunların yanısıra xenon®CRS pazarlama çalışmalarınızı destekleyen tek çözümdür.

xenon®ERS kullanıcının verimliliği, kullanışlılık ve üstün teknolojisi sayesinde otel gruplarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm olarak yaratıldı.

xenon®ERS'in üstün özelliklerinden birisi sorumlulukların kesin ayrımıdır. Satış görevlisinin verimliliği ile yönetimin idari rolü kesindir. Bunun basit evrensel ve şartsız bir sonucu vardır: yer varsa rezervasyon yapabilirsin. Böylece yönetimin ihtiyaç duyduğu tüm kontrol, yönlendirme, arttırma, raporlama, uyar veya sadece bak şeklindeki yaklaşım; xenon®ERS'de çalışma ortamındaki sürekli değişen şartlara uyabilmek için çok iyi tasarlanmış bölümler halinde gelir. Komisyon Ödemeleri, Otel Kuralları, Kontenjan, Muhasebe, Paketler veya Yield Managementı kapsayan kullanışlılık iki yönlü sunulur. Yönetim işin kurallarını koyar ve bunların doğrudan etkisi satış görevlisinin ekranında görülür.

Pazarlama tabanlı çalışan xenon®ERS merkezi rezervasyon sistemi otel gruplarının oda envanterini tamamen denetleyebilmeleri ve gelirlerini arttırmaları için tasarlanmıştır. Güçlü rezervasyon arayüzü satışı desteklemek üzere tasarlanmıştır. Pazarlama tabanlı "Package" modülü otellerin her bir konaklama paketi, tatil paketi için ayrı ayrı satış kuralları belirlemesine olanat tanır. Diğer modüller arasında Gruplar, Kontenjan ve GDS Bağlantı modülü vardır. xenon®WEB ile internet üzerinden doğrudan sisteme rezervasyon girilmesine ve tüm ayarlamaların (otel bilgisi, oda bilgisi, fiyat, vb.) her bir otel için ayrı ayrı yapılabilmesine olanak verir.

xenon®ERS, merkezi rezervasyon sistemi yazılımı, her türlü otel ve tatil köyünün satış merkezlerinin tüm isteklerini karşılamaktadır. İşlevselliği içinde tam müşteri geçmişi, rezervasyon geçmişi, sık gelen müşteri ve loyalty programları takibinin yanısıra gruplara büyük bir satış gücü veren bugün piyasadaki en güçlü "Package" modülünü görebiliriz. Her çeşit paket bir iki dakikada hazırlanır ve anında tüm dünyada satışa sunulur. Bu güçlü ve esnek merkezi rezervasyon yazılımı kalitesini içinde bulundurduğu pazarlama promosyonları yönetimi, çok düzeyli oda envanteri, fiyat yönetimi, grup ve toplantı organizasyonları, kontenjan yönetimi, tur operatörleri bölümü ve hatta getiri yönetimi modulleri ile gösterir.

xenon®ERS merkezi rezervasyon sistemi yazılımı otellerde kullanılmakta olan PMS önbüro yazılımı,ACD ve PBX santralleri, kredi kartı onaylanması, GDS bağlantısı (Type A, Type B veya kesintisiz olabilir.), önde gelen tüm Internet Seyahat Acentası (Pegasus üzerinden Travelocity, WorldRes, vb.) aracılığı ile internet üzerinden web tabanlı rezervasyon hizmeti alınmasını sağlar. xenon®ERS InnSynch yazılımı çeşitli önbüro sistemleri (PMS) arasında eş zamanlı oda envanteri yapısını sağlar.

xenon®ERS şu anda yılda 100.000'den az çağrı alan 4 kullanıcılı satış ofislerinden; yılda 5.000.000'dan fazla çağrı alan 200'den fazla kullanıcısı olan tüm satış ofislerinde mükemmel cevap zamanı ile çalışmaktadır. Dünya çapında 2.500'den fazla otel 20'den fazla otel grubu çalışmalarını xenon®ERS ile sürdürmektedir.

HOTEL DATA SYSTEM

xenon®ERS merkezi rezervasyon sistemi yazılımı otelcilik ve seyahat ile ilgili teknolojiler geliştirme konusunda çalışmalar yapan Hotel Data System, Inc.'in sınırsız garantisi altındadır. HDS günde 24 saat ve 365 gün kesintisiz destek hizmeti sağlar. HDS 1976 yılında kurulmuş, 20 yıldan fazla bir zamandır otelcilik sektörüne çözüm sağlamaktadır.

REFERANSLAR
Motel6/Convergys Corp
Preferred Hotels Worldwide
HotelSwitch
Baymont Inns
Relais du Silence
Hospitality Solutions
USA
USA
FRANSA
USA
FRANSA
MALAYSIA
Restel Hotels
Westmark Hotels & Resorts
Hospitality International
Grupo Posadas
Teleservices Recources
FINLAND
KANADA
USA
MEXICO
USA

 

 Giriş  Çözümler  Kaynak  Basın Bülteni  Referanslar  İşbirlikleri  İletişim  Şirket  Eleman  
© Copyright 2000-2006 VisiGlobe Consulting. All rights reserved.