ENGLISH  

 Giriş

 Çözümler

  wCRM

  wYield Management

    Event Planning      u

  wCRS

  wReservation Tech.

  wE-mail Marketing

 Kaynak

 Basın Bülteni

 Referanslar

 Basında Yerimiz

 İşbirlikleri

 İletişim

 Şirket

 Eleman

 


MEETING MATRIX "Meeting and Event Planning Solution"

Toplantı salonlarınızın tasarımı, hazırlığı ve  satışı için VisiGlobe'tan mükemmel bir çözüm. Salon planları ile planlama, hazırlıklar, müşteriye 3 boyutlu sunum, banket personeline talebin görsel ve detaylı aktarılması Meeting Matrix ile yapabileceklerinizin sadece bazıları. Dünya çapında 7.000 Meeting Planner ile toplantı salonlarınızın satılması için bağlantı; Meeting Planner'ların salonları istedikleri gibi düzenleme olanağı; web üzerinden salonlarınıza ulaşım ve hatta isterseniz oda rezervasyonu yapar gibi salon rezervasyonu olanağı. Hepsi ve daha fazlasını size VisiGlobe sunuyor. Bazı ana başlıklar:

A) Toplantı salonlarınızı bilgisayarınızda planlayın ve istediğiniz değişiklikleri anında uygulayın.
B) Yaptığınız çalışmayı bir tıklama ile üç boyutlu görüntüleyin.
C) Salonlarınızın bire bir dekorasyon, renk ve donanım ile sisteme aktarın ve kullanıma açın.
D) Meeting Planner'lara ücretsiz dağıtılan yazılım aracılığı ile salonlarınızı istedikleri gibi tasarlayabilme özgürlüğü verin.
E) Web üzerinden salonlarınızın satın.
F) Microsoft, Deloitte & Touche, Andersen Worldwide, Compaq, Dupond vb daha binlerce şirketin toplantı ve seminer bölümlerine doğrudan ulaşın.
G) Müşterilerinize hazırladığınız salon tasarımını ve salonun 3 boyutlu interaktif sunumunu email ile yollayın. Kendi bilgisayarlarında sizin toplantı salonlarınızda dolaşma olanağı verin. Bırakın isterlerse toplantı düzenlerini kendileri planlasınlar.

 

Bu salon düzeni üç dakikadan daha kısa bir sürede hazırlandı. (Büyütmek için resme tıklayın)

Ve yukarıdaki salon düzeni bir tık ile üç boyutlu halde görüntülendi. (Büyütmek için resme tıklayın

Yukarıdaki banket düzeni bir tık ile üç boyutlu halde aşağıda görüntülendi. Bu dosyayı onlara yollayın ofislerinin rahat ortamında hayallerindeki salonu yaratsınlar.

Müşterilerininiz hedefledikleri salonu ve tasarımı hayal etmesinler görsünler. Hatta 3D-VR ortamı içinde dolaşsınlar; çeşitli oturma noktalarından sahnenin veya sunumun nasıl göründüğünü incelesinler. Eğer varsa taleplerini örneğin konuşmacının kürsüsünün yükseltilmesini, projeksiyon cihazının yerinin değişmesini isterlerse saniyeler içinde uygulayın ve sonucu onlarla paylaşın. Yemekli düzenlerdeki salon zenginliğinizi geçmiş organizasyon fotoğrafları ile değil tam müşterinizin istediğini uygulayarak anında ona görsel olarak sunun. (Büyütmek için resme tıklayın)

  • TÜM DÜNYADA PAZARLANABİLİRLİK

  • MEETING PLANNER'LARIN SALONLARINIZI PLANLAYIP SATMA OLANAĞI 

  • EN ÜST DÜZEYDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

MEETING MATRIX hakkında bazı detaylar

1) Tüm dünyada 6.500'den fazla mekanda, 29.000 toplantı salonu için kullanılmaktadır.

2) Meeting Planner'lar hariç 18.000'den fazla kişi kullanmaktadır.

3) Birçok büyük zincirin seçimidir. Örneğin Hilton Hotels, Wyndham Hotels and Resort, Adam’s Marks Hotels, Park Place Entertainment, Interstate Hotel and Resorts, Loews Hotels, Embassy Suites Hotels,  Inter-Continental Hotels, JW Marriott, Marriott Hotels, Renaissance Hotels, Radisson SAS Hotels, Holiday Inns, Omni Hotels, Walt Disney World Dolphin and Swan, Sea World Orlando, Red Lion Hotels, Ritz-Carlton Hotels, Best Western, Ramada Plaza, Boca Resorts, Benchmark Hospitality, Park Plaza Hotels, Coast Resorts, Sheraton Hotels, Starwood Resorts and Starwood Worldwide, Westin Hotels, Four Seasons and The W Hotels,vb.

4) Birçok kongre ve convention center'ın seçimidir. Örneğin Cajun Dome, Birmingham-Jefferson Convention Center, Georgia International Convention Center, Emerald Convention Center, Oxford Convention Center, vb.

5) 4.000.000 m2'den fazla toplantı salonu satışı yapılmakta ve buna her ay yaklaşık 100.000 m2 ilave olmaktadır.

6) 14.500'den fazla Meeting Planner tüm çalışmalarını Meeting Matrix ile sürdürmektedir.

7) Meeting Planner'ların yanısıra; Deloitte & Touche, Andersen Worldwide, Compaq, Dupond ve daha binlerce şirket, kuruluş, organizasyon ve hükümet bölümleri tüm toplantı hazırlıklarını Meeting Matrix ile yapmaktadır.

8) Binlerce Meeting Planner hergün güvenle müşterilerinin projelerine Meeting Matrix kolaylığı ve güvencesi ile çözüm sunmaktadır.

VisiGlobe'u hemen bugün arayın toplantı salonu satışlarınızda fark yaratın. Siz toplantı salonlarınızı satmak istiyorsunuz; dünya çapında binlerce şirket ve Meeting Planner ise yeni yerler yeni mekanlar arıyor.   

 Giriş  Çözümler  Kaynak  Basın Bülteni  Referanslar  İşbirlikleri  İletişim  Şirket  Eleman  

© Copyright 2000-2006 VisiGlobe Consulting. All rights reserved.