ENGLISH  

 Giriş

 Çözümler

  wCRM

  wYield Management

  wEvent Management

  wCRS

  wReservation Tech.

  wE-mail Marketing

 Kaynak

 Basın Bülteni             u

 Referanslar

 Basında Yerimiz

 İşbirlikleri

 İletişim

 Şirket

 Eleman

 

MeetingMatrix® TOPLANTI SALONU PLANLAMA VE SATIŞ SİSTEMİ Tanıtım Toplantısı

MEETING MATRIX tanıtım toplantısı 22 Aralık 2004 Çarşamba günü İstanbul Hilton Oteli'nde yapılacaktır. Türkiye'deki büyük toplantı ve kongre kapasiteli otel yöneticileri bu toplantıya davet edildiler. Otellere mükemmel salon planlama ve organizasyon öncesi müşteriye gerçek tasarım ve istenen donanımla organizasyonlarını görme imkanı sağlayan MEETING MATRIX, ayrıca dünya çapında 7000 Meeting Planner'a da otellerin toplantı salonlarını doğrudan satma gücü sağlamaktadır. Katılmak isteyenler için toplantı tanıtım yeri ve zamanı:

Tarih :
Yer :
Saat :
Koordinasyon :
Tel :
22 Aralık 2004 Çarşamba
İSTANBUL HİLTON OTELİ
14:00 - 16:00
Petek Işın
216.302 1160


xenon®ERS HOTEL GRUBU REZERVASYON SİSTEMİ Tanıtım Toplantısı

xenon®CRS tanıtım toplantısı 8 Ekim 2001 İstanbul günü İstanbul Hilton Oteli'nde yapılmıştır. Türkiye'deki tüm otel grupları yöneticileri bu toplantıya davet edildiler. Otel gruplarına büyük bir satış gücü sağlayacak xenon®CRS, tüm satış kanalları için her otelin tek bir oda envanteri tüm satış kanallarında kullanabilmesi; XML dili ile gelecek nesil rezervasyon sistemlerini öncüsü olarak tanınmaktadır. 


GETİRİ YÖNETİMİ Tanıtım Toplantısı

Yield Management tanıtım toplantısı 19 Nisan 2001 Perşembe günü İstanbul Hilton Oteli'nde yapılmıştır. İstanbul'dan ve diğer illerden çok büyük ilgi ile birçok üst düzey otel yöneticisi tanıtım toplantısına katılmıştır. Katılımcılar otellerinin karlılığına büyük katkıda bulunacak Yield Management çözümünü ilgi ile takip etmişler, programı kullanmışlardır. Toplantı sonunda ortak görüş en kısa zamanda Yield Management çözümüne sahip olmak için yatırım bütçesine koymak idi. Ayrıca birçok otel yönetileri için özel bilgilendirme semineri/toplantısı talep etmişlerdir.

 Giriş  Çözümler  Kaynak  Basın Bülteni  Referanslar  İşbirlikleri  İletişim  Şirket  Eleman  
© Copyright 2000-2006 VisiGlobe Consulting. All rights reserved.